wbijam.pl

Archiwum wiadomości dotyczących anime i manhwy Kami no Tou

[anime] Kami no Tou 10: „By pozbyć się smutku”.

Już w najbliższą środę, 3 czerwca o godzinie 24:30 (17:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 10. odcinek pierwszej serii anime Kami no Tou zatytułowany „By pozbyć się smutku”. „Choć Drużyna B pokonuje Rankera i dzięki Baamowi oraz Endorsi odnosi spektakularne zwycięstwo w łączonym teście pozycyjnym, wielu jej członków zostaje ciężko rannych. Wśród nich jest również Rachel, dla której chłopak wspina się na Wieżę. Czy teraz, gdy przyszłość jego powodu jest zagrożona, zmieni swoje podejście?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy ze środy na czwartek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 27.05.2020

[anime] Kami no Tou 09: „Jednorogi demon”.

Już w najbliższą środę, 27 maja o godzinie 24:30 (17:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 09. odcinek pierwszej serii anime Kami no Tou zatytułowany „Jednorogi demon”. „Po rewelacyjnym występie Khuna i otwarciu przyjaciołom drogi do zdania testu pozycyjnego, na arenę wychodzi Baam i jego Drużyna B. Jednak w tym bezwzględnym egzaminie nie ma miejsca na przyjaźnie i sentymenty. Czy tajemniczy chłopak oraz Rachel zdołają przejść do kolejnego testu?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy ze środy na czwartek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 20.05.2020

[anime] Kami no Tou 08: „Strategia Khuna”.

Już w najbliższą środę, 20 maja o godzinie 24:30 (17:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 08. odcinek pierwszej serii anime Kami no Tou zatytułowany „Strategia Khuna”. „W ostatnim etapie testu pozycyjnego egzaminowani muszą zmierzyć się w drużynach z impulsywnym i dającym łatwo ponieść się emocjom Rankerem, Quantem. Czy geniusz Khuna wystarczy, by przechytrzyć krnąbrnego Egzaminatora? Jak z testem poradzi sobie należący do drugiej drużyny Baam?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy ze środy na czwartek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 13.05.2020

[anime] Kami no Tou 07: „Posiłek i berek”.

Już w najbliższą środę, 13 maja o godzinie 24:30 (17:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 07. odcinek pierwszej serii anime Kami no Tou zatytułowany „Posiłek i berek”. „Rozpoczyna się egzamin pozycyjny, podczas którego każdy z uczestników zostanie sprawdzony w przydzielonej mu pozycji, czyli roli, jaką będzie pełnił podczas toczonych w Wieży walk drużynowych. Podczas swoich zajęć dwie Księżniczki Jahada, Endorsi oraz Anaak, rzucają się na siebie w bratobójczej walce...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy ze środy na czwartek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 06.05.2020

[anime] Kami no Tou 06: „Podział na pozycje”.

Już w najbliższą środę, 6 maja o godzinie 24:30 (17:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 06. odcinek pierwszej serii anime Kami no Tou zatytułowany „Podział na pozycje”. „Baam w tajemniczych okolicznościach niszczy koronę i gra bonusowa kończy się bez wyłonienia zwycięzcy. Co więcej, chłopak traci przytomność i istnieje ryzyko, że nie zdąży się wybudzić na kolejny test i zostanie zdyskwalifikowany. W międzyczasie do jego pokoju przychodzi Rachel, by prosić o coś Khuna...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy ze środy na czwartek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 29.04.2020

[anime] Kami no Tou 05: „Zaginiona korona”.

Już w najbliższą środę, 29 kwietnia o godzinie 24:30 (17:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 05. odcinek pierwszej serii anime Kami no Tou zatytułowany „Zaginiona korona”. „Po samowyeliminowaniu się małej jaszczurzycy, Baam oraz jego drużyna postanawiają nacisnąć przycisk. I choć wydaje się, że runda będzie zacięta, Khun pokazuje swoją drugą twarz i po przeciwnikach nie ma czego zbierać. Wtedy do gry postanawia wejść tajemnicza drużyna, która we wcześniejszym teście wysłała wszystkich Regularnych do grobu...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy ze środy na czwartek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 22.04.2020

[anime] Kami no Tou 04: „Zielony Kwiecień”.

Już w najbliższą środę, 22 kwietnia o godzinie 24:30 (17:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 04. odcinek pierwszej serii anime Kami no Tou zatytułowany „Zielony Kwiecień”. „Baam, Rak oraz Khun zgłaszają się do testu dodatkowego, w którym nagrodą jest ominięcie wszystkich pozostałych testów i dopuszczenie do wspinania się na Wieżę. Czy drużyna zabawnego aligatora zdoła pokonać wszystkie drużyny i spełnić swoje marzenie? Kim jest tajemnicza dziewczyna z zespołu dokooptowanego z innego egzaminu łudząco podobna do Rachel?” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy ze środy na czwartek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 15.04.2020

[anime] Kami no Tou 03: „Właściwe drzwi”.

Już w najbliższą środę, 15 kwietnia o godzinie 24:30 (17:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 03. odcinek pierwszej serii anime Kami no Tou zatytułowany „Właściwe drzwi”. „Baam, Rak oraz Khun łączą siły i bezproblemowo przechodzą drugi test. I choć mur shinsu nie stanowił dla nich żadnego wyzwania, w kolejnym sprawdzianie będą musieli zmierzyć się z o wiele trudniejszym wyzwaniem. Gdy z sali egzaminacyjnej raz za razem zaczynają dobiegać agonalne krzyki, niebieskowłosy chłopak zaczyna podejrzewać, o co może chodzić w kolejnym zadaniu...” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy ze środy na czwartek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 08.04.2020

[anime] Kami no Tou 02: „3/400”.

Już w najbliższą środę, 8 kwietnia o godzinie 24:30 (17:30 czasu polskiego) w japońskiej telewizji zostanie nadany 02. odcinek pierwszej serii anime Kami no Tou zatytułowany „3/400”. „Baam w pogoni za swoja przyjaciółką, Rachel, przechodzi pierwszy, bardzo trudny sprawdzian, przygotowany przez Strażnika pierwszego piętra Wieży, Haedona, i razem ze swoją nową towarzyszką, Czarnym Marcem, przenosi się na drugie piętro. A tam czeka go kolejny, równie wymagający test, w którym będzie musiał stawić czoła czterystu Regularnym... Aż na sam szczyt!” Tłumaczeniem standardowo zajmie się Oozora z grupy fansubberskiej Twoja Mała Japonia - polskiej wersji należy spodziewać się w nocy ze środy na czwartek. Zapraszam! A dla wszystkich niecierpliwych przygotowałem galerię oraz zapowiedź nadchodzącego odcinka, które można znaleźć tutaj.

Dodano: 01.04.2020

[anime] Anime Kami no Tou.

Kami no Tou to anime fantasy akcji studia Telecom Animation Film na podstawie manhwy koreańskiego autora, SIU. Historia koncentruje się na podróży młodego mężczyzny, Bama, który przebija się przez kolejne piętra tajemniczej Wieży, budując przyjaźnie, odkrywając zasady rządzące budowlą, a także stawiając czoła niewyobrażalnemu złu. A wszystko to w celu odnalezienia bliskiej mu przyjaciółki, Rachel, która zapragnęła dostać się na szczyt i zobaczyć gwiazdy...Na tę chwilę brak danych co do długości pierwszej serii, jednakże prawdopodobnie będzie trwała jeden sezon (12-13 odcinków). Tłumaczenie przygotuje dla Was Oozora z grupy promującej kulturę Dalekiego Wschodu, Twoja Mała Japonia.

Dodano: 24.03.2020
↑do góry
↑do góry
Szybki dostęp: pierwsza seria, openingi, endingi.
Podobne anime (shounen): 86, Akudama Drive, Appare Ranman, Assassins Pride, Black Clover, Bleach, Blue Lock, Chainsaw Man, Code Geass, Darwin's Game, Dr. Stone, Enen no Shouboutai, Fairy Tail, Gintama, Gleipnir, Heion Sedai no Idaten-tachi, HunterxHunter, Jigokuraku, Jujutsu Kaisen, Kami no Tou, Kimetsu no Yaiba, Kill la Kill, Magi, Mashle, Naruto, One Piece, Ousama Ranking, Plunderer, Shingeki no Kyojin, SpyxFamily, The God of High School, Yakusoku no Neverland.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony, zgadzasz się na ich udostępnianie. Można je również zablokować w ustawieniach przeglądarki. Więcej w polityce prywatności.
Twoja Mała Japonia to grupa promująca kulturę japońską w Polsce. Naszym celem jest poszerzanie dostępności japońskich anime w ojczystym języku. Podejmujemy się tłumaczenia tylko i wyłącznie serii, które z różnych powodów nie zostały wydane oficjalnie, więc nie jesteśmy konkurencją dla oficjalnych wydawców, a ich uzupełnieniem. Dlatego również serie wydane oficjalnie po polsku są ze strony systematycznie usuwane, jak chociażby Przygody Sindbada. Na stronie pojawiają się tylko i wyłącznie polskie, fanowskie wersje językowe (napisy), by nie działać na szkodę międzynarodowym wydawcom, nie publikujemy wersji angielskich ani bez napisów (rawów). Jeśli mimo tego na stronie został naruszony czyjś dobry interes, prosimy o kontakt oficjalnego przedstawiciela na e-mail administratora strony.